Bělící pásky

Nejste spokojeni s odstínem svých zubů? Chtěli byste takové zuby, které se alespoň blíží svou podobou hollywoodským hvězdám? Tak právě pro Vás jsou zde bělící pásky. Tato metoda bělení zubů si své příznivce po celém světě našla především díky její jednoduchosti aplikace a přijatelné ceně. Své počátky zažily tyto pásky ve výzkumných laboratořích ve Spojených státech, odkud se k nám, ale i do jiných států v hojném počtu dováží. Do dneška využilo úspěšně tuto metodu již několik milionů lidí po celém světě. Viditelné účinky přináší tyto pásky již za několik týdnů.


Neexistuje nic jednoduššího, než si přes internet zakoupit tyto pásky a následně je aplikovat na zuby. Bělící pásky nás vyjdou na cca 1000 - 2000 Kč, záleží na typu a velikosti balení. Mnoho e-shopů také využívá toho, že český zákazník mnohdy není ztotožněn s tím, kolik ve skutečnosti tyto pásky stojí a nastaví takovou cenu, na které oproti konkurenci, díky nezkušenosti kupujícího, vydělá. Je tedy potřeba si před samotnou koupí prozkoumat různé možnosti pořízení a následně vybrat tu nejlepší.


Samotná aplikace je velice jednoduchá. Pásky nalepíme z přední strany jak horních, tak spodních zubů. Části pásky, které budou přesahovat přes naše zuby, zahneme a přilepíme na zadní část zubů. Pásky je nutno nalepit pevně. Můžeme tedy při aplikaci využít nějaký rovný předmět, kterým pásku k zubům pevně připevníme. Fólie se díky tomu dostane i do záhybů našich zubů. Počkáme přibližně 30 minut (konkrétní dobu aplikace nalezneme v návodu u výrobku). Během této doby není doporučeno jíst. Mělo by to za následek znehodnocení bělení. Po uběhnutí času uvedeného v návodu pásky odstraníme z úst a vyhodíme. Pokud Vám na zubech zůstaly zbytky gelu, vypláchněte si ústa. Bělem aplikace dbejte na důkladnou hygienu.


Záleží na výrobci a druhu výrobku, ale ve většině případů se tyto pásky používají 1x denně v průběhu 7 - 20 dní. U nejlepších typů se první výsledky dostaví již po 1 - 3 dnech.
Hlavním světovým výrobcem těchto pásků je americká společnost Procter & Gamble, která vypouští na trh tyto pásky pod značkou Crest. Firma vyvíjí několik druhů pásků, které se liší jak svoji kvalitou bělení, či délkou užívání, tak cenou. Názvy těchto výrobků jsou například: Crest 3D White INTENSIVE PROFESSIONAL EFFECTS, Crest 3D White PROFESSIONAL EFFECTS, Crest 3D White ADVANCED VIVID.

Pokud se rozhodnete pro koupi těchto pásků, rozhodně neuděláte chybu. Můžou být v některých případech vhodné i jako dárek.

3D WHITE

Bělící pásky Crest 3D White PROFESSIONAL EFFECTS

Bělící pásky Crest 3D White INTENSIVE PROFESSIONAL EFFECTS

Bělící pásky Crest 3D White ADVANCED VIVID