Bělení zubů

Bílé zuby jsou obecně základem úspěšných osob. Pojďme si popsat, jakými způsoby lze bílých zubů dosáhnout.


V dnešní předimenzované době se nám naskýtá nepřeberné množství možností. Jako hlavní kritérium k pořízení bílých zubů můžeme, nebo spíš musíme považovat finanční stránku. Na trhu existují jak finančně méně náročné způsoby bělení, tak i ty, pro které si budeme muset do kapsy sáhnout znatelně více. Pokud se rozhodneme k nižším celkovým nákladům, mnohdy se nemůžeme divit, že výsledek není takový, jaký jsme si původně představovali. Za kvalitu je bohužel nutné připlatit.


Pokud si vystačíme s menším celkovým účinkem, trh nám nabízí k různému domácímu užití mnoho preparátů. Rozdělme si tyto možnosti do tří skupin: bělící pasty, bělící pásky a nosiče s bělícím gelem.


Pokud vezmeme k úvahu bělící pasty, jedná se o nejlevnější formu bělení zubů. Při jejich pořizování stačí počítat s částkou několik set korun. Hlavním kritériem, na které bychom se měli zaměřit, je dostatečné množství peroxidu v jedné dávce. Samotná aplikace je již velice jednoduchá. Tuto pastu používáme stejným způsobem jako běžné pasty. Vhodné by také bylo si na čištění zubů pořídit společně s pastou kvalitní zubní kartáček. Účinky této metody se jistě dostaví, ale bývají nejméně závratné ze všech metod, které si zde ve článku uvedeme.


Další možností trhu jsou bělící pásky Crest 3D White, které lze pořídit v rozmezí 1000 - 2000 Kč. Tyto pásky pocházejí z USA a tam také zaznamenaly velký úspěch. Aplikace těchto pásků je velice snadná. Stačí si je pouze přilepit na přední části zubů a zde je nechat nějakou dobu působit. V době působení není omezen nikterak náš pohyb, jak by tomu bylo například u past, se kterými musíme vydržet u zrcadla, dokud zuby vzorně nevyčistíme. S pásky můžeme dělat cokoli nás napadne, kromě konzumace jídla. Účinnost této metody se hodnotí jako velmi uspokojivá.


V případě poslední metody, nosiče s bělícím gelem, se můžeme těšit přibližně stejnému konečný efektu, jako při použití bělících pásků. Do nosiče naneseme potřebné množství bělícího gelu, poté vložíme do úst a necháme působit.


Tímto bychom měli za sebou postupy při té ekonomicky levnější variantě bělení. Pokud chceme opravdu kvalitní vybělení, nezbývá nám nic jiného, než navštívit některou ze specializovaných klinik. Zároveň si ale musíme připravit finanční obnos v řádu tisíců korun. Při samotném zákroku nám zubař v prvé řadě odstraní veškerý zubní kámen. Následně nechá vyhotovit zubní nosič přesně tvarovaný podle našich zubů, do kterého nanese speciální bělící gel. V posledním kroku bude tento gel ohříván speciálním laserem, který vyzařuje speciální modré světlo. Toto světlo ještě zvýší účinnost tohoto bělení.


Ať už se rozhodneme pro jakoukoliv metodu, bude se na nás naše okolí dívat jistě s větší pozorností, díky našim bílým zubům.
 

3D WHITE

Bělící pásky Crest 3D White PROFESSIONAL EFFECTS

Bělící pásky Crest 3D White INTENSIVE PROFESSIONAL EFFECTS

Bělící pásky Crest 3D White ADVANCED VIVID